Kosmiczny turniej rodzinny

W sobotę 11 stycznia 2020 roku w naszej hali przy ul. Reja 10 odbył się turniej o puchar Prezesa Klubu Sportowego Jastrzębski Węgiel i Kabaretu Młodych Panów.

Głównymi bohaterami boiskowych zmagań byli rodzice naszych uczniów. Mecze obfitowały w długie wymiany i udane siatkarskie zagrania. Zwycięzca niestety mógł być tylko jeden. W przyjacielskiej atmosferze i w duchu zasad fair play okazała się nim reprezentacja rodziców klasy II Liceum, czyli rocznika 2002 w składzie: Marta Brzoza, Michał Brzoza, S. Kundera, A. Jarosiński, D. Kowalski, J. Wągiel, A. Pogoda.

Niezwykłe emocje obserwowaliśmy również w kolejnych rozgrywkach. Nasi uczniowie zmierzyli się z reprezentacją Kosmicznego Meczu na czele z Bartoszem Demczukiem. Spotkanie zamykające zmagania pomiędzy drużyną Trenerów oraz Rodziców zakończyło się remisem 24:24.

W ramach turnieju rozegraliśmy turnieje małych gier w każdej kategorii wiekowej. Zwycięzcy odebrali swoje puchary przed liczną publicznością podczas Kosmicznego Meczu. Byli to:

Kategoria Junior: Jakub Czyżowski i Mateusz Wojciechowski

Kategoria Kadet: Patryk Siejka i Aleksander Pikuła

Kategoria Młodzik: Adrian Gromski i Bartosz Chromik