„Wczoraj do Ciebie nie należy. Jutro niepewne…. Tylko dziś jest Twoje”.

W dniu dzisiejszym 24 kwietnia 2020 roku o godzinie 12.00 odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego dla maturzystów z rocznika 2001.
Tak oto 14 uczniów klasy 3A Niepublicznego Liceum Ogólnokształcącego Mistrzostwa Sportowego „Jastrzębski Węgiel” na trwałe zapisało się w historii naszej szkoły. Ich nazwiska widnieją na pierwszej stronie Księgi Absolwentów.

Ze względu na obecną, nietypową sytuację spotkanie odbyło się za pośrednictwem komunikatora Skype. Wzięli w nim udział: Prezes Klubu Sportowego „Jastrzębski Węgiel” – Adam Gorol, Dyrektor Zespołu Szkół Mistrzostwa Sportowego „Jastrzębski Węgiel” – Andrzej Pawłowski, trener koordynator Akademii Talentów- Dariusz Luks, wychowawca klasy –  Beata Makoś oraz wszyscy tegoroczni absolwenci.
Podczas spotkania do uczniów kończących szkołę  skierowano liczne gratulacje, życzenia i podziękowania. Doceniono ich sukcesy zarówno dydaktyczne jak również sportowe. Rodzicom absolwentów podziękowano za wsparcie i zaangażowanie. Uczniowie i rodzice  w pięknych słowach wyrazili swoją wdzięczność za trud włożony w wychowanie i edukację. Miłą niespodzianką były przesłane do szkoły bukiety kwiatów z podziękowaniami.

Adrianowi, dwóm Hubertom, Dominikowi, Michałowi, trzem Jakubom, Dawidowi, Filipowi, Krystianowi, Szymonowi, Mateuszowii i Patrykowi
dziękujemy za wspólnie spędzone chwile, walkę na boisku do ostatniej piłki, sportową postawę zarówno na boisku jak i poza nim oraz worek medali Mistrzostw Polski. Życzymy Wam zdrowia, niegasnącego optymizmu, wytrwałości w dążeniu do wyznaczonych celów, udanego startu w dorosłe życie oraz sukcesów na egzaminach maturalnych i w dalszej karierze sportowej.