½ Mistrzostw Śląska Kadetów

W dniach 08-10.02.2021 odbyły się turnieje półfinałowe Mistrzostw Śląska Kadetów. W gronie rywalizujących drużyn znalazły się dwa nasze zespoły złożone z zawodników z roczników 2004 i 2005.

Awans do turnieju finałowego, który odbędzie się w dniach 25-28.02.2021, wywalczyły obie nasze ekipy. W związku z organizacją przez nasz Klub turnieju finałowego Mistrzostw Śląska Juniorów nasi kadeci rozegrają swój turniej finałowy na wyjeździe.

Składy naszych drużyn przedstawiały się następująco:

AT Jastrzębski Węgiel I: Mystkowski, Piksa, Granieczny, Strzymszok, Brym, Marciniak, Rakowski, Wykręt, Stąporek, Rerych, Szymański, Król, Abram, Dzienkowski, Niedziela

AT Jastrzębski Węgiel II: Lewandowski, Skulski, CIeślik, Kapelus, Gromski, Pelaczyk, Dudzik W., Kisielewicz, Łukasik, Kania, Marek, Pyzik, Popiwczak, Matusiak

Wyniki:

Grupa 6 – Jastrzębie-Zdrój

1 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel

2 Hemarpol Norwid Częstochowa

3 Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa

4 VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. II

Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel -VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. II 3:0 (25:18, 25:13, 25:23)

Hemarpol Norwid Częstochowa – Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa 3:1 (22:25, 25:17, 25:18, 25:14)

VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. II – Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa 0:3 (22:25, 20:25, 12:25)

Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel – Hemarpol Norwid Częstochowa 3:0 (26:24, 25:19, 25:19)

Hemarpol Norwid Częstochowa – VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. II 3:0 (25:19, 25:23, 25:18)

Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa – Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel 0:3 (13:25, 20:25, 16:25)

Grupa 7 – Będzin

1 VitaSUN MKS BĘDZIN S.A.

2 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II

3 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała

4 SK Górnik Radlin

VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. – SK Górnik Radlin 3:0 (25:21, 25:14, 25:16)

BBTS Włókniarz Bielsko-Biała – Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II 0:3 (21:25, 24:26, 22:25)

SK Górnik Radlin – Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II 1:3 (21:25, 25:22, 20:25, 16:25)

VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. – BBTS Włókniarz Bielsko-Biała 2:3 (21:25, 25:17, 25:22, 21:25, 13:15)

BBTS Włókniarz Bielsko-Biała – SK Górnik Radlin 3:0 (25:21, 25:21, 25:16)

Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II – VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. 1:3 (22:25, 21:25, 25:19, 21:25)