MISTRZOWIE ŚLĄSKA JUNIORÓW! [WIDEO]

Mistrzem Śląska juniorów w sezonie 2020/2021 została AKADEMIA TALENTÓW JASTRZĘBSKI WĘGIEL I!!!!!

W meczu finałowym nasza ekipa pokonała Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa w stosunku 3:0. Turniej finałowy Mistrzostw Śląska juniorów trwał od środy do niedzieli. Mecze rozgrywane były w jastrzębskiej hali Akademii Talentów przy ul. Reja 10. Nasi zawodnicy powtórzyli sukces sprzed roku.

Klasyfikacja końcowa turnieju:
1. Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel I

2. Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa

3. BBTS Włókniarz Bielsko-Biała

4. Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II

5. UKS Jedynka Jaworzno II

Nagrody indywidualne:

Najlepszy przyjmujący turnieju: Jędrzej Bąkiewicz (Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa)

Najlepszy atakujący turnieju: Filip Jarosiński (Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel I)

Najlepszy libero turnieju: Mateusz Holesz (Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa)

Najlepszy zagrywający turnieju: Marek Komorowski ( Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel I)

Najlepszy rozgrywający turnieju: Kajetan Kubicki (Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel I)

Najlepszy środkowy turnieju: Dawid Waligóra (BBTS Włókniarz Bielsko-Biała)

Najbardziej wartościowy gracz turnieju: Kuba Hawryluk (Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel I)

Składy naszych drużyn:

AT Jastrzębski Węgiel I: Kubicki, Kundera, Komorowski, Puchcij, Wójcik, Jarosiński, Czerny, Połyński, Brzoza, Kufka, Hawryluk, Pogoda

AT Jastrzębski Węgiel II: Kowalski, Nowak, Gemborys, Kulig, Badowski, Fedorowicz, Fijałek, Gromski, Haręża, Pikuła, Styrnol, Dudzik, Strzymszok, Granieczny, Tuz, Siejka.

Wyniki:

Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel – Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II 3:0 (25:14, 25:13, 25:17) MVP spotkania: Filip Jarosiński

Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa – BBTS Włókniarz Bielsko-Biała 3:0 (25:15, 25:9, 25:19) MVP spotkania: Mateusz Borkowski

Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel – UKS Jedynka Jaworzno II 3:0 (25:15, 25:10, 25:15) MVP spotkania: Olivier Wójcik

Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II – BBTS Włókniarz Bielsko-Biała 2:3 (27:25, 14:25, 23:25, 25:22, 15:17) MVP spotkania: Dawid Waligóra

UKS Jedynka Jaworzno II – BBTS Włókniarz Bielsko-Biała 0:3 (18:25, 20:25, 22:25) MVP spotkania: Wiktor Dybek

Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II – Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa 0:3 (23:25, 19:25, 20:25) MVP spotkania: Bartosz Żaczek

Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel – BBTS Włókniarz Bielsko-Biała 3:0 (25:23, 25:16, 25:19) MVP spotkania: Marek Komorowsk

iEco-Team AZS Stoelzle Częstochowa – UKS Jedynka Jaworzno II 3:0 (25:15, 25:22, 25:18) MVP spotkania: Wiktor Kubacki

Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II – UKS Jedynka Jaworzno II 3:1 (19:25, 25:20, 25:19, 25:20) MVP spotkania: Wiktor Kowalski

Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa – Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel 0:3 (10:25, 23:25, 23:25) MVP spotkania: Kajetan Kubicki