Srebrny medal naszych minisiatkarzy na Mistrzostwach Polski!!!

Drużyna złożona z Uczniów klasy VII i VIII naszej Szkoły Podstawowej zajęła II miejsce w Ogólnopolskich Mistrzostwach w Minisiatkówce im. Marka Kisiela o Puchar KINDER Joy of moving.

Turniej finałowy odbywał się w Gliwicach i wzięły w nim udział 32 zespoły. Z każdego województwa wyłoniono w eliminacjach po 2 najlepsze drużyny. W województwie Śląskim finał odbył się w czerwcu, nasi zawodnicy zajęli w nim I miejsce. W całej Polsce do rozgrywek w kat. „Czwórki” zgłosiły się 373 zespoły. Jest to wielki sukces naszej ekipy. Dziękujemy naszym zawodnikom za cały sezon pracy i rodzicom za wsparcie oraz wspaniałe kibicowanie.

Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel kat. CZWÓRKI:

Maksymilian Mazur

Paweł Guzy

Gabriel Barbosa de Pinho

tymoteusz Skalik

Wiktor Wychrystenko

Mikołaj Żyrek

TRENER: Marcin Polowczyk

Szczegółowe wyniki są dostępne na stronie: http://www.minisiatkowka.pl/pl/rozgrywki/wyniki-spotkan?x=4-CH