669 127 446, 505 080 830

Absolwenci Akademii Talentów „Jastrzębskiego Węgla”

 

Jakub Popiwczak, Michał Gierżot, Bartosz Kwolek, Patryk Niemiec, Bartosz Makoś, Bartłomiej Zawalski, Konrad Formela, Radosław Gil, Marcin Ernastowicz, Karol Gdowski, Jakub Turski, Patryk Czyrniański, Wojciech Szwed, Wojciech Siek, Łukasz Walawender, Sebastian Matula, Maciej Krysiak, Szymon Bereza, Mariusz Magnuszewski, Wojciech Kraj, Kajetan Kubicki, Kuba Hawryluk, Mateusz Kufka


Rok szkolny 2022/2023

 

Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące Mistrzostwa Sportowego „Jastrzębski Węgiel”

Absolwenci: Abram Aleksander, Brym Patryk, Dzienkowski Olaf, Granieczny Maksymilian, Kapelus Dymtro, Król Kacper, Mystkowski Filip, Niedziela Gracjan, Piksa Aleksander, Rakowski Dominik, Strzymszok Kamil, Wiśniewski Nikodem, Wykręt Bartosz

 

Niepubliczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego „Jastrzębski Węgiel”

Absolwenci: Borsukowski Wojciech, Brocki Patryk, Cybulski Kacper, Ferszt Maciej, Grzegoszczyk Mateusz, Ignacok Adrian, Jakubowski Tymoteusz, Kawecki Michał, Kraj Jakub, Krawiec Tymoteusz, Król Gracjan, Kuczyński Patryk, Kulig Karol, Łubianka Michał, Mazur Maksymilian, Żyszczyński Oskar


Rok szkolny 2021/2022

 

Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące Mistrzostwa Sportowego „Jastrzębski Węgiel”

Absolwenci: Badowski Wiktor, Czerny Jakub, Dudzik Sebastian, Fedorowicz Mateusz, Gromski Patryk, Haręża Mikołaj, Kania Kacper, Pikuła Aleksander, Siejka Patryk, Styrnol Jakub, Tuz Paweł

 

Niepubliczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego „Jastrzębski Węgiel”

Absolwenci: Balcerzak Mateusz, Barbosa de Pinho Gabriel, Czarnecki Michał, Faba Paweł, Gemborys Paweł, Guzy Paweł, Kołodziej Przemysław, Konstanciak Oliwier, Kufel Jakub, Musiolik Bartosz, Oskwarek Filip, Paszek Adrian, Rudnicki Jonasz, Ryszkiel Karol, Saładajczyk Miłosz, Szczurowski Jakub, Świerkowicz Karol,  Wychrystenko Wiktor, Żyrek Mikołaj


Rok szkolny 2020/2021

 

Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące Mistrzostwa Sportowego „Jastrzębski Węgiel”

Absolwenci: Tymoteusz Brzoza, Jakub Gemborys, Filip Jarosiński, Wiktor Kowalski, Marek Komorowski, Konrad Kundera, Jakub Kulig, Jakub Nowak, Tomasz Pogoda, Mariusz Połyński, Denis Puchcij, Dominik Wągiel, Olivier Wójcik

 

Niepubliczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego „Jastrzębski Węgiel”

Absolwenci: Biegasiewicz Franciszek, Chromik Bartosz, Cichosz-Dzyga Przemysław, Furtok Franciszek, Glos-Krawczyk Alexander, Kolekta Michał, Łuczkowski Kacper, Olszowski Michał, Paszkowski Michał, Peliński Maksymilian, Pełka Karol, Pierzchała Karol, Roman Bruno, Szczyrba Andrzej, Toporowski Kacper, Van Eijk Arie, Wożgin Michał


Rok szkolny 2019/2020

 

Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące Mistrzostwa Sportowego „Jastrzębski Węgiel”

Absolwenci: Adrian Brzenk, Hubert Chudziak, Patryk Cichosz, Jakub Czyżowski, Dominik Fedak, Dawid Gruszczyński, Jakub Janicki, Hubert Szymczak, Jakub Krysiewicz, Michał Malczewski, Szymon Rakowski, Filip Roque De Oliveira, Krystian Walczak, Mateusz Wojciechowski

 

Niepubliczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego „Jastrzębski Węgiel”

Absolwenci: Brzostek Hubert, Cieślik Karol, Gromski Adrian, Jastrzębski Filip, Lachowski Igor, Marek Jakub, Pyzik Patryk, Siekierski Filip, Skulski Wiktor, Stąporek Mikołaj, Wydra Mateusz

Kontakt

Zespół Szkół Mistrzostwa Sportowego
ul. Janusza Kusocińskiego 47, 44-330 Jastrzębie-Zdrój
e-mail: szkola@jastrzebskiwegiel.pl
Telefon: +48 (032) 43 400 44

Bursa Szkolna
ul. Mikołaja Reja 10, 44-335 Jastrzębie-Zdrój
e-mail: bursa@jastrzebskiwegiel.pl
Telefon: +48 505 080 830

Do pobrania

Strony www Katowice © AKADEMIA TALENTÓW 2021 Wszystkie prawa zastrzeżone | Projekt & wykonanie Strony www Będzin