669 127 446, 505 080 830

Nabór do Akademii Talentów trwa cały rok. Wszystkie informacje dostępne są pod numerem telefonu: 505 080 830.
Szkolimy młodzież od I klasy Szkoły Podstawowej do rocznika maturalnego. Poniżej przedstawiamy Wam możliwości znalezienia się w naszym projekcie:

 

MINI AKADEMIA TALENTÓW JASTRZĘBSKIEGO WĘGLA

Uczniowie klas I – III: To najmłodsza grupa treningowa w naszym Klubie. Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu w godzinach popołudniowych. Jest to grupa otwarta, na trening może przyjść każdy zainteresowany. Zawodnicy po III klasie Szkoły Podstawowej automatycznie przechodzą do grupy wyżej.

Uczniowie klas IV – V: To grupa popołudniowa. Treningi odbywają się dwa razy w tygodniu. Zawodnicy biorą udział w rozgrywkach mini siatkówki – Kinder plus Sport. Uczniowie po V klasie mają możliwość kontynuowania przygody w klasie VI z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego. Zajęcia odbywają się w Jastrzębiu-Zdroju, Żorach i Rybniku.

 

AKADEMIA TALENTÓW JASTRZĘBSKIEGO WĘGLA

Klasa VI Szkoły Podstawowej: To pierwszy etap szkolenia w Zespole Szkół Mistrzostwa Sportowego „Jastrzębski Węgiel”. Nabór jest prowadzony od marca do czerwca wśród uczniów klas V Szkoły Podstawowej. Grupa bierze udział w rozgrywkach mini piłki siatkowej. Od tej klasy istnieje możliwość zakwaterowania w Bursie Szkolnej. Po wcześniejszym umówieniu istnieje możliwość dołączenia do grupy na zajęcia treningowe w wybrany przez siebie dzień.

Klasy VII – VIII Szkoły Podstawowej: To kontynuacja 3-letniego okresu szkolenia. Istnieje możliwość dołączenia do klasy w każdym momencie roku szkolnego po przejściu testów sprawnościowych. Jednak w miarę upływu czasu jest to coraz trudniejsze, tak że im szybciej tym lepiej. Grupy biorą udział w rozgrywkach kategorii Młodzik. W tych klasach również istnieje możliwość zakwaterowania w Bursie Szkolnej. Po wcześniejszym umówieniu istnieje możliwość dołączenia do grupy na zajęcia treningowe w wybrany przez siebie dzień.

Klasa I Liceum: To główna selekcja do Akademii Talentów. Przyjęcia do klasy następują zgodnie z listą rankingową. Testy odbywają się od marca do czerwca wśród młodzieży z klasy VIII Szkoły Podstawowej.

Klasy II – IV Liceum: Osoby zainteresowane dołączeniem do klasy powinny prezentować wysoki poziom wyszkolenia technicznego lub odpowiednie warunki fizyczne. Po wcześniejszym umówieniu istnieje możliwość dołączenia do grupy na zajęcia treningowe w wybrany przez siebie dzień. Dla osób zainteresowanych dołączeniem do klasy organizujemy nabór dodatkowy w terminie pomiędzy marcem a czerwcem każdego roku.

Klasy I-III – zajęcia popołudniowe dla wszystkich

Klasy IV-V – zajęcia popołudniowe dla wszystkich

Klasa VI – nabór do klasy w terminie marzec-czerwiec. Możliwość zamieszkania w bursie możliwość dołączenia w trakcie roku szkolnego.

Klasa VII – VIII – możliwość zamieszkania w bursie możliwość dołączenia w trakcie roku szkolnego. Możliwość wzięcia udziału w treningu.

Klasa I liceum – nabór do klasy w terminie marzec – czerwiec. Możliwość zamieszkania w bursie. Możliwość wzięcia udziału w treningu.

Klasy II – IV liceum – możliwość zamieszkania w bursie możliwość dołączenia w trakcie roku szkolnego. Możliwość wzięcia udziału w treningu.

Kontakt

Zespół Szkół Mistrzostwa Sportowego
ul. Janusza Kusocińskiego 47, 44-330 Jastrzębie-Zdrój
e-mail: szkola@jastrzebskiwegiel.pl
Telefon: +48 (032) 43 400 44

Bursa Szkolna
ul. Mikołaja Reja 10, 44-335 Jastrzębie-Zdrój
e-mail: bursa@jastrzebskiwegiel.pl
Telefon: +48 505 080 830

Do pobrania

Strony www Katowice © AKADEMIA TALENTÓW 2021 Wszystkie prawa zastrzeżone | Projekt & wykonanie Strony www Będzin